?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Інформація про депутатів ЛМР зникла якраз напередодні терміну річних звітів
FBI
doctor_juta
Є у Львівської міської ради офіційний сайт. У львівських владних колах цей сайт, здебільшого, асоціюють з чинним мером Андрієм Садовим та виконавчими органами ЛМР. Саме тому депутати ще попереднього скликання постійно нили, що їм потрібен власний сайт.

Таким чином, у Львові з’явився вже сайт депутатів Львівської міської ради. Чудовий сайт з великою кількістю цікавої інформації. Наприклад, саме на цьому сайті можна переглянути результати голосування депутатів, проекти ухвал. Також, на цьому сайті донедавна лежала у відкритому доступі чудова статистична інформація про кожного депутата: кількість проведених зустрічей з виборцями, кількість депутатських звернень та запитів, активність по роботі у депутатських комісіях. Одним словом, оперуючи інформацією тільки на цьому одному сайті можна, за деякий час, скласти повноцінну картину про кожного депутата окремо та про кожну фракцію в цілому у ЛМР.

І ось більшість цієї інформації зникла. Її просто не стало. Лиш висить порожня сторінка депутатів.
  • Ну і що тут дивного? - запитаєте ви.
  • А то нічого, що ця інформація зникла якраз напередодні дати першого року діяльності новообраної ради. Саме в цей період, коли тема депутатських звітів як ніколи актуальна. Купу журналістів, громадських діячів та політологів хочуть самостійно проаналізувати та зробити висновки про результативність роботи народних обранців. Та нема з чого.
Без відповіді залишились наші інформаційні запити (як і запити КВУ, наскільки мені відомо). З 90 депутатів на інформаційні запити відповіло троє!!! При чому, не відповів жоден з тих (не буду наразі називати прізвищ), хто найбільше кричить у раді про «прозорість», «доступ до публічної інформації» ітд.

І ще, в цій публікації наразі не згадано жодну політичну силу. Проте, всі знають яка саме контролює роботу вищезазначеного сайту. Є гіпотеза в громадських колах, що саме цій політичній силі є найбільше за що переживати перед датою оприлюднення депутатських звітів. Бо, як мені відомо з особистих джерел, намальована картина відрізняється від реальності.


  • 1
та нє. планова заміна біографій, та оновлення інформації повір мені. усіх нараз познімали і всіх в один день повішають, аби ніхто не казав "мене нема, шозафігня" я точно знаю

  • 1