?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Tophosting: іменем напильника і бубна
вуйко, бойко, бойківщина
doctor_juta
В четвер Яндекс надіслав мені чергове «радісне» СМС - ваш сайт в оффлайні. Ну, думаю, не вперше. Певно, хостер проводить якійсь профілактичні роботи і за хвилину-другу сайт буде в нормі.

Та де там - сайт вперто не відкривався. Сторінка хостера теж висіла в оффі. Написав листа на супорт.

В п’ятницю ввечері приходить відповідь - крешанувся сервер. Хостер запевнив, що «ведуться відновлювальні роботи». Сайт мовчав.

Врешті, сьогодні вранці хостер розрядився повідомленням:

К сожалению Ваш бекап оказался битый, но его можно открыть вручную и восстановить сайт. Ваш бекап в корневой папке.

Олололо. Заходжу через ftp. Справді - в корені лежить бекап. Завантажую архів - бекап не вікдривається. Архів битий. Прілєсно.

Замість головної сторінки висить дефолтний html з пропозицією завантажити свій сайт в потрібний каталог. Таблиць в базі даних взагалі немає. Пічялька.

Покопавшись у своїх архівах - знаходжу свій ручний бекап за грудень. Вручну відновлюю базу даних. Сайт зі скрипом починає працювати. Сторінка вантажиться секунд з 20. Адмінка раз за разом крешиться. Врешті, після спроби оновити wordpress до останньої версії php видає помилку. Адмінка сайту падає в глибокий нокдаун.

На годиннику вже 22:00, субота. Я злий, дуже злий. Завантажую останню версію wordpress і починаю вручну оновлювати структуру. Врешті, після кількох рухів напильником і бубном - все стає на свої місця. База даних працює, сторінки нормально вантажаться, адмінка оживає.

Мораль: якщо користуєтесь послугами вітчизняних хостерів - робіть бекапи самостійно. Це будуть останні кілька місяців, як я користуюсь послугами Tophosting. Завіса.


  • 1
Мда, співчуваю.

Камради, Wordpress - свiжачок i cтав конкурентом Joomla. Joomla оновилась. Нова версiя Joomla - це Joomla 1.7. Активно лобiюеться на Заходi. Хтось працюва з CMS Joomla? Хочу спробувати.

Колись працював з Joomla. Кілька сайтів ОПОРИ стоять саме на цьому двигунці. Я ж надаю перевагу Wordpress через, на мою думку, більшу стабільність та меншу кількість вразливостей.

Привiт.Роботу при нардепi з оплатою 5 000 у.о. не хочеш? :)))) Оце влада реально засцяла грамотних iнтернет-юзерiв.
http://kurush1.livejournal.com/344925.html

У зв'язку з морозами особливих навантажень нема - морози i снiговi хурделицi вбивають бiзнес. Записався на вечiрнi курси Joomla. Курс розпочинаеться з програми Smartschool. По закiнченнi занять
видали брошурки по Smartschool. Блiiiн - реальний iнструкт-путiвник для хакерiв. А викладач показав вiзуально, як можна до нього самого в поштову скриньку залiзти. Так-що згодом IT-iшники будуть очiнь ценнi люди.

А можеш брошурку відсканувати і десь викласти?

Yep! Спробую тобi завтра в лiчняк закинути. Ба - бiльше... Сорi старий, я придумав одну мульку. Завтра апробую. Може зможеш через мiй пароль прямо на уроки в онлайнi заходити на той IP з якого я вчитимусь. Тим паче, що я вже маю
( всього 5 студентiв загалом, всi бiзнес- менеджери ) мiсце на серверi школи для тренувань, щоб робити дизайни сайтiв та рiзну iншу муйню. Пишеться в PHP. Можна простенькi в Jаva script. Це взагалi Клондайк. Акщо осилю, то.. можемо щось вже таке конкретне замутити. Так само, можна замутити обмiнник на серверах в однiй з краiн ЕС для украiнських споживачiв. I жоднi мiнтакрилi там не доповзуть. ОК. Пиши свою думку з цього приводу висловиш. Я ще години три перед ящиком буду.

Edited at 2012-02-07 06:22 pm (UTC)

Привіт. Сорі, але мені важко ловити твій потік думок :) В тебе все на купу. Я не думаю, що зможу заходити на уроки. В мене робота, завдання і робочий час :)

Стосовно файлообмінника - а чим він буде кращий за десятки інших ("share files" -> Google)?

Овва. Нiчим, просто легальний для укр-юзерiв. Поширення укр. цифрового контенту. Зокрема крутка Укр.труби (типу ю- тьюб)на серверi Мета.
Ти ж знаеш,що вже icнуе Ю-труба украiнська. Але це цiла кухня ,щоб розкрутити.Одначе можливо.

Edited at 2012-02-07 11:09 pm (UTC)

Дивись,що я сьогоднi вичислив. Iзраель детектед:
http://faceshuk.jewpi.com/members/JewPI/activity/794231/

  • 1