?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Ох лол. Шукаєте піратську Windows - ласкаво просимо на сервер МВС
FBI
doctor_juta
Заходимо на 91.227.69.2. За цією адресою колись був сайт МВС. Зараз його перенесли на 91.227.69.10. Як бачимо, це один і той самий сервер. Сервер підпорядковується державній сруктурі (швидше за все, Держспецзвязку або CERT). На ньому, окрім сайту МВС, ще розташовані сайти Служби зовнішньої розвідки, поштові хаби спецзвязку, сайт служби антивірусного моніторингу державних служб.

Але, що найцікавіше, вже вищезгаданий адре серверу 91.227.69.2, на якому колись був сайт МВС, має відкритий ftp протокол. ftp дозволяє анонімний доступ. Заходимо. І що ми бачимо (картинки клікабельні):

Шукаєте піратську Windows - ласкаво просимо на сервер МВС

Шукаєте піратську Windows - ласкаво просимо на сервер МВС

Шукаєте піратську Windows - ласкаво просимо на сервер МВС

Тролололо. Там ще офіс є і тоталкомандер. Підозрюю, теж не особливо ліцензійні :) Так що, якщо закриють ex.ua - заходимо на ftp МВС. Там все є. Скоро, певно, фільми і серіали теж завантажать.


  • 1
Ну ТС може бути просто тріалка без жодного крека, а офіс так ну дуже вже ліцензійний)

ТС швидше за все і є тріалкою. Але файл з ключем для форточок - це вже щось.

креки там є, в інших папках

Ну і хто на Хабру закинув інфу? :) Ану признавайтеся. ftp вже прикрили.

Підозрюю, ці тіпки поставили новину заднім числом. Ця інфа - моя. Повідомлення на хабрі написав один з працівників ЛМР, взявши частково мій текст і свої скріни. А звідки на цьому uaday моя стаття ще й мої скріни - навіть не уявляю. Про це в них треба питати.

Як доказ - можу додати логи сканування, описати маршрут, за яким я знайшов цей сервер. Окрім цього, на першому скріні видно кусок мого браузера, який я кастомізував під свої потреби. Можу показати скрін браузера :)

Щойно відповіли з uaday:

Спасибо за информацию, Андрей! Я даже не подозревал, что это перепост, тем более без ссылки! Этот материал мы удалим. Еще раз спасибо за помощь в редактировании контента ресурса!

  • 1