doctor_juta (doctor_juta) wrote,
doctor_juta
doctor_juta

В МВС нарешті придумали, яким чином можна відмити ще трішки баблосиків

Українським батькам пропонують заводити на дітей ідентифікаційні карти, де будуть відбитки пальців і всі анкетні дані дитини.

Як повідомив начальник управління кримінальної міліції у справах дітей МВС Олексій Лазаренко, пілотний проект вже запущений в Івано-Франківську, а в 2014-му пошириться по всій країні, пишуть "Вести".

Читати далі на УП."Карту ми будемо роздавати на батьківських зборах у школах", - зазначив Лазаренко. За його словами, батьки разом з дітьми будуть заповнювати їх і зберігати вдома.

Епік. Ще один аналог медичних карток. Я, до слова, й досі не знаю, чи є в мене якась медична карта і де вона знаходиться. Пам'ятаю тільки, що відкривав таку кілька разів в дитинстві.

Карта являє собою чотиристорінкову книжечку, де крім анкетних даних вкажуть звички і захоплення дитини (наприклад, підліток любить групу, і якщо він піде з дому, то логічно буде шукати його в сусідньому місті на концерті), дані про здоров'я (алергія або інші хвороби).

А якщо дитина в 6 років захоплювалась піснями Дзідзьо, а в 10 зрозуміла, що Дзідзьо - це, м'яко кажучи, взагалі не музика. І почала слухати, для прикладу, «OT VINTA». Ці зміни теж треба вносити в книгу? Тобто, як КГБіст, треба слідкувати за вподобаннями свого чада? Це нереально. Дитина росте, формується. В неї кожен ден нові захоплення.

Батьки добровільно заповнюють карту, а оновлюватися вона буде раз на рік.

Хоч це добре. Ідея провальна. Ніхто нічого заповнювати не буде.
Tags: МВС
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments