Все серйозно
магія, сатанізм
doctor_juta
968963_560956340622337_1546908493_n

Що знову трапилось з ЖЖ
магія, сатанізм
doctor_juta
Чому я не можу відправити на сервер ЖЖ жоден текст, який містить більше 10-15 слів?

Питання до програмістів
FBI
doctor_juta
Власне, саме питання тут.

Перші проби 3D моделювання
Alf
doctor_juta
5 годин в Blender. До цього жодного разу не сідав за 3D редактори. Що скажете?


Сьогодні День свободи слова в Інтернеті
магія, сатанізм
doctor_juta

МакДрайв:
Alf
doctor_juta

VOA News: Покушение на Путина: правда или предвыборный пиар?
FBI
doctor_juta
Москва, Киев - Спецслужбы Украины и России предотвратили попытку покушения на одного из лидеров президентской гонки премьер-министра России Владимира Путина. 27 февраля в эфире государственного российского телевидения «Первый канал» прошел четырехминутный репортаж из Одессы, где предположительно готовился теракт.

Читати даліПро подвійні стандарти Microsoft Україна
FBI
doctor_juta
Microsoft вимагає від ex.ua прибрати піратські програми

В статті пишуть про заяву Дмитра Шимківа (гендиректор зазначеної в заголовку компанії) стосовно того, що ex.ua продовжує розміщувати піратський контент, всупереч своїм обіцянкам.

Тобто, на ex.ua, виявляється, можна потиснути, а замовити слівце про піратський софт у державних органах - зась. Сцикотно.

І хоча ситуація видається зрозумілою, неприємний слід залишається опісля при згадуванні компанії із заголовку цього посту.

Продовжимо про неліцензійне ПЗ. Тепер Мінагрополітики:
FBI
doctor_juta
Продовжуючи вчорашню хвилю з Хабрахабру, користувач alex32 віднайшов конфігураційний додаток до серверу Apache - ApacheConf з кряком просто на сервері Мінагрополітики.

ApacheConf може завантажити та встановити будь-який юзер. Звичайна версія - безкоштовна. А ось за Pro версію треба заплатити. Натомість, наші чини з міністерства вирішили зекономити (не вистачило на новий Майбах) і десь поцупили версію з кряком:

Продовжимо про неліцензійне ПЗ Тепер Мінагрополітики


Переконатися можна тут.

P.S. Провівши невеличку екскурсію по ресурсу знайшов чудовий сайт - Каталог бугаїв України

Ох лол. Шукаєте піратську Windows - ласкаво просимо на сервер МВС
FBI
doctor_juta
Заходимо на 91.227.69.2. За цією адресою колись був сайт МВС. Зараз його перенесли на 91.227.69.10. Як бачимо, це один і той самий сервер. Сервер підпорядковується державній сруктурі (швидше за все, Держспецзвязку або CERT). На ньому, окрім сайту МВС, ще розташовані сайти Служби зовнішньої розвідки, поштові хаби спецзвязку, сайт служби антивірусного моніторингу державних служб.

Але, що найцікавіше, вже вищезгаданий адре серверу 91.227.69.2, на якому колись був сайт МВС, має відкритий ftp протокол. ftp дозволяє анонімний доступ. Заходимо. І що ми бачимо (картинки клікабельні):

Шукаєте піратську Windows - ласкаво просимо на сервер МВС

Шукаєте піратську Windows - ласкаво просимо на сервер МВС

Шукаєте піратську Windows - ласкаво просимо на сервер МВС

Тролололо. Там ще офіс є і тоталкомандер. Підозрюю, теж не особливо ліцензійні :) Так що, якщо закриють ex.ua - заходимо на ftp МВС. Там все є. Скоро, певно, фільми і серіали теж завантажать.

?

Log in

No account? Create an account